Menu
Sepetim

GSM Kapı Açma Modülü

GSM Kapı Açma Modülü cep telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanarak otomatik kapınızı açmaya yarayan bir modüldür. GSM Modülü Otomatik Kapı Sistemlerinde açma kapama anahtarı görevi yapar. Android veya IOS tabanlı bir yazılım vasıtasıyla kapınıza aç veya kapa komutları göndererek hareket ettirmenizi sağlar. Aynı zamanda dilerseniz bu komutları sms vasıtasıyla da verebilirsiniz. GSM Kapı Açma modülünün kullanıcı sınırı yoktur, dilediğiniz kadar kullanıcıyı sisteme tanıtarak uzaktan kumanda problemine son verilir. Uzaktan kumandalar kaybolabilir veya en gerekli olduğu zamanda pili bitebilir fakat GSM Kapı Açma Modülü sayesinde bu sıkıntıları yaşamazsınız. 

Marka: Tudoor Model: TD-G101
TD-G101 Kapı Açma ModülüÜrün Özellikleri*Cep telefonu ile kapı kontrolü*Çağrı ve ile kapı açma*Sınırsız kullanıcı ekleme*Güveklik Protokolü*Android yönetici arayüzü..
2.183,00TL
Vergiler Hariç:1.850,00TL
Marka: Tudoor Model: TD-G102
  TD-G102 Kapı Açma Modülü Ekransız SMS Kontrollü Ürün Özellikleri *Cep telefonu ile kapı kontrolü *Çağrı ve ile kapı açma *Sınırsız kullanıcı ekleme *Güveklik Protokolü *Android yönetici arayüzü..
1.416,00TL
Vergiler Hariç:1.200,00TL
Marka: Nice SPA Model: IT4
Nİce IT4 Wifi Telefon Kapı KontrolüAkıllı telefon ile kapı kontrolü,Mevcut modeminize kablosuz bağlanarak internet üzerinden dünyanın istediğiniz yerinden kapınızı kontrol edebilirsiniz.Kapının Açık/Kapalı konum bilgisini alabilirsiniz.Açılma/Kapanma durumlarında uyarı bildirimleri ile bilgi sahibi ..
1.211,25TL
Vergiler Hariç:1.026,48TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)